Ogłoszenia duszpasterskie 09.08.2020r

– poniedziałek – św. Wawrzyńca, m;
    – wtorek – św. Klary;
    – piątek – św. Maksymiliana k, m;
    – sobota – Ur. Wniebowzięcia NMP.
  2. W najbliższą sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. jak w niedzielę. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Po każdej mszy św. zbiórka na Caritas Poznańską. W tym dniu także na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony i będziemy modlić się o Boże Bł. dla rolników i ich rodzin.
  3. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu Maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy o trzeźwość w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  4. Trwają już ostatnie prace wykończeniowe przy naszej zabytkowej dzwonnicy. Dziękuje tym wszystkim , którzy się w to dzieło włączają oraz za wszelkie ofiary z tej okazji.
  5. Zostały rozpoczęte pracy przy uporządkowania ewidencji naszego cmentarza. O dalszych pracach będę informował na bieżąco.
  6. W związku z moim wyjazdem będzie mnie zastępował ks. Prob. w Słupi. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr Tel. 61 307-02-03
  7. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu. Wszelkie informacje znajdziemy na naszej stronie internetowej: parafia-tomice.pl. Starajmy się tam zerknąć od czasu do czasu i być na bieżąco w sprawach parafialnych.
  8. Zapraszam do naszej letniej kawiarenki w sadzie przy środkach ostrożności.
  9. Polecam prasę katolicką.