Ogłoszenia duszpasterskie 16.08.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Jacka,k;
  – wtorek – Bł. Sancji Szymkowiak ,dz;
  – czwartek – św. Bernarda,op. i DK;
  – piątek – św. Piusa X, pap;
  – sobota – NMP Królowej.
 2. Dziękuję za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnych, które przeznaczymy na renowacje naszej zabytkowej dzwonnicy. Jak widać zostały zainstalowane nowe poręcze na schodach. Dziękuję tym, którzy się w to dzieło włączyli. Bóg zapłać za to dobro.
 3. Dzisiaj jak słyszeliśmy w liście ks. Abpa wspieramy naszych cierpiących Braci w Bejrucie. W miarę możliwości otwórzmy nasze hojne serca.
 4. Za tydzień na mszy św. o g. 11.30 odbędzie się poświęcenie odnowionej dzwonnicy udziałem. Ks. Bpa Grzegorza Balcerka. Chcemy się do tej uroczystości dobrze przygotować. Dlatego w najbliższą sobotę na g. 9.30 poproszę aby z każdej wioski przybyły po 4 osoby z ze sprzętem do porządków – haczki, grabie, miotły itp. Mieszkańców Mirosławek poproszę o ciągnik z przyczepą. Zrobimy porządki wokół kościoła.
 5. O g. 15.00 Ks. Biskup przyjdzie na kawę z ciastkiem do naszej letniej kawiarenki w sadzie. Mieszkańców Tomiczek i Skrzynek poproszę o 4 blachy ciasta do upieczenia. Zapraszam wszystkich Parafian. Proszę o kontakt ze mną.
 6. 30/31 sierpnia planujemy jechać wraz z dziećmi komunijnymi do Częstochowy. Mamy jeszcze 18 miejsc wolnych. Można się zapisywać do przyszłej niedzieli włącznie wraz z przedpłatą 100 zł. U mnie albo u Pani katechetki w domu, ul. Żarnowiecka 15.
 7. Przypominam o tym, że w kościele zakrywamy twarz maską i zachowujemy odpowiedni dystans.
Scroll to Top