Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019r

  1. W tym tygodniu obchodzimy:
    – poniedziałek – NMP z Lourdes;
    – czwartek – św. Cyryla mnicha i Metodego bp., Patronów Europy.
  2. W poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych starszych, chorych i cierpiących bliskich. Starajmy się także pomagać im w życiu codziennym dobrym sercem i życzliwością.
  3. Składam serdeczne podziękowania Parafianom z Tomic za rozebranie dekoracji świątecznej i posprzątanie kościoła. Bóg zapłać za to dobro.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na specjalne inwestycje w Parafii. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  5. 22 lutego odbędą się w Stęszewie w przychodni lekarskiej badania kardiologiczne. Szczegóły na plakacie.
  6. Niech czas naszej modlitwy w miesiącu lutym będzie trwaniem przez ręce Maryi w przygotowaniu do Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pamiętajmy zwłaszcza w modlitwie Różańcowej: w kościele, w domu czy w drodze do pracy.
Scroll to Top