Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – czwartek – św. Piotra Damianiego, bp. i dK;
  – piątek – Katedry św. Piotra Apostoła;
  – sobota – św. Polikarpa bp. i m.
 2. W najbliższy piątek zapraszam na g. 18.00 kandydatów do Bierzmowania. Obecność konieczna.
 3. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o osobach – starszych, chorych, cierpiących.
 4. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na specjalne inwestycje w Parafii. Dziękuję tym Wszystkim, którzy wspierają wszelkie nasze prace swoją modlitwą i ofiarą. Kończymy dokumentacje pozwalająca nam rozpoczęcie prac przy zabytkowej dzwonnicy.
 5. 22 lutego odbędą się w Stęszewie w przychodni lekarskiej badania kardiologiczne. Szczegóły na plakacie.
 6. Niech czas naszej modlitwy w miesiącu lutym będzie trwaniem przez ręce Maryi w przygotowaniu do Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pamiętajmy zwłaszcza w modlitwie Różańcowej: w kościele, w domu czy w drodze do pracy.
Scroll to Top