Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2023 r

• środa – św. Jana Chryzostoma, bp i dK;
    • czwartek – Podwyższenie Krzyża Świętego;
    • piątek NMP Bolesnej;
    • sobota – św. mm. Korneliusza, pap. i Cypriana, bp.
  2. Wychodząc z kościoła możemy zabrać poświęcone ziarno.
  3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  4. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. Wesprzyjmy w miarę możliwości te dzieła.
  5. Za tydzień 17.09 będziemy obchodzili 560 rocz. poświęcenia naszego Kościoła Parafialnego. Na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za dar naszej świątyni i pomodlimy się za budowniczych. Natomiast na g. 15.00 zapraszam do sadu na koncert znanego piosenkarza Krzysztofa Antkowiaka. Będzie także coś słodkiego dla każdego i różne atrakcje dla dzieci. Bardzo proszę o pomoc w posprzątaniu terenu przykościelnego – także chodniki. Niech to będzie czas radości dla całej nasze wspólnoty.
  6. Przypominam, ze tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Ziemi Św. 21 – 28. 02. 2024 r. Szczegóły u mnie osobiście oraz na stronie internetowej zakładce „Pielgrzymka”.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  10. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.