Ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • czwartek – św. Melchiora Grodzieckiego, k i m;
  • piątek – Narodzenie NMP.
 2. W tym tygodniu przypada I-czwartek miesiąca. We czwartek w Skrzynkach o g. 16.30 pomodlimy się o nowe powołania zakonne i misyjne odmawiając Różaniec św.
 3. W najbliższą środę zapraszam na wieczorną mszę św. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Obecność konieczna .
 4. W najbliższą sobotę na mszy św. o g. 18.00 poświęcimy ziarno siewne, które zabierzemy do naszych domów i pomodlimy się o Boże Błog. w pracach polowych.
 5. Za dwa tygodnie 17.09 będziemy obchodzili 560 rocz. poświęcenia naszego Kościoła Parafialnego. Z tej okazji odbędzie się także festyn. Bardzo proszę, aby każda wioska przygotowała po 2 blachy ciasta. O szczegółach powiem za tydzień.
 6. Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
 7. Przypominam, ze tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
 8. Planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Ziemi Św. 21 – 28. 02. 2024 r. Szczegóły u mnie osobiście oraz na stronie internetowej w zakładce „Pielgrzymka”.
 9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 10. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Eryk Przybyła st. wol. zam. w Parafii Tomice; Nicole Kandulska st. wol. zam. w parafii Buk. Zap. 3.
 12. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top