Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2023 r

• wtorek – św. Antoniego Padewskiego, k. i dK;
    • środa – św. Michała Kozala bp. i m;
    • piątek – Ur. NSPJ – w tym dniu nie ma postu;
    • sobota – Niepokalanego serca NMP.
  2. Trwamy w radości Oktawy Bożego Ciała. Każdego dnia modlimy się za poszczególne wioski. We czwartek na zakończenie Oktawy – procesja wokół  kościoła do czterech ołtarzy wg dawnego planu. A w piątek w Ur. NSPJ msza św. z procesją – w tym dniu modlimy się szczególnie o uświęcenie kapłanów. Dziękuję tym rodzinom za przygotowanie ołtarzy na Ur. Bożego Ciała a wszystkim za tak liczny udział i piękną oprawę. Bóg zapłać za to dobro.
  3. W piątek będziemy gościli Ks. Kanonika Jana Małetę, byłego proboszcza w Tomicach który będzie dziękował za dar 60 – lecia kapłaństwa. Polećmy dostojnego Jubilata naszej modlitwie.
  4. Dzisiaj  po każdej mszy św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji.
  5. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują: Grzegorz Michalak st. wol. zam. w Parafii Tomice; Małgorzata Burzyńska st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap.1.