Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2022 r

• środa – Podwyższenie Krzyża Świętego;
    • czwartek – NMP Bolesnej;
    • piątek – św. mm. Korneliusza, pap. i Cypriana, bp;
    • niedziela – św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski – Imieniny Arcybiskupa Metropolity.
  2. Wychodząc z kościoła możemy zabrać poświęcone ziarno.
  3. W najbliższą piątek zapraszam na wieczorną mszę św. kandydatów do bierzmowania razem ze świadkami na swoją próbę. Obecność obowiązkowa.
  4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  5. Jak możemy zauważyć rozpoczęły się prace wstępne przy naprawie muru wokół Kościoła. Wszystkim, którzy się włączyli w to dzieło składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. Wesprzyjmy w miarę możliwości te dzieła.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.