Ogłoszenia duszpasterskie 14.10.2018r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Teresy od Jezusa, dz. i dK; wtorek – św. Jadwigi Śląskiej – 40 rocz. wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową; środa – św. Ignacego Antiocheńskiego bp. i m; czwartek – św. Łukasza, ew.- Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia; sobota – św. Jana Kantego.
  2. Trwamy w modlitwie różańcowej. W kościele parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o 17.00, a o 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam, szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza zapraszam we środę, a młodzież przygotowującą się do Bierzmowania w piątek.
  4. W piątek przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki – patrona kaplicy w Skrzynkach. Wszystkich Parafian zapraszam na msze św. we czwartek na o g. 17.00. Oddamy cześć relikwiom bł. ks. Jerzego.
  5. Dzisiaj przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na stypendia – „ Dzieła Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. Wszystkie ogłoszenia możemy znaleźć w gablocie i na stronie internetowej: www.parafia-tomice.pl. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św.
  7. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna. Zbiórka na misje.
  8. W najbliższą sobotę będziemy gościli przedstawicieli Koła Żywego Różańca z mojej poprzedniej parafii, którzy będą się razem z nami modlili.
  9. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę w styczniu 2019 roku. Zapraszam wszystkich zainteresowanych są jeszcze wolne miejsca.
  10. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.
Scroll to Top