Ogłoszenia duszpasterskie 07.10.2018r

 1. W tym tygodniu obchodzimy: dzisiaj NMP Różańcowej; piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej; sobota – bł. Honorata Koźmińskiego.
 2. Trwamy w modlitwie różańcowej. W kościele parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o 17.00, a o 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
 3. We wtorki zapraszam, szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza zapraszam we środę.
 4. Za tydzień przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na stypendia – „ Dzieła Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
 5. Wszystkie ogłoszenia możemy znaleźć w gablocie i na stronie internetowej:
  www.parafia-tomice.pl. Starajmy się tam zerknąć od czasu do czasu i być na bieżąco w sprawach parafialnych. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św.
 6. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy porządkowali teren wokół kościoła i probostwa. Bóg zapłać.
 7. W naszej modlitwie Różańcowej szczególnie polećmy całą nasza Archidiecezję przygotowującą się do Peregrynacji od maja przyszłego roku kopii obrazu Jasnogórskiego.
 8. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę w styczniu 2019 roku. Zapraszam wszystkich zainteresowanych są jeszcze wolne miejsca.
 9. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.
Scroll to Top