Ogłoszenia duszpasterskie 15.08.2021r

• wtorek – św. Jacka, k;
    • środa – Bł. Sancji Szymkowiak, dz;
    • piątek – św. Bernarda, op. i DK;
    • sobota – św. Piusa X, pap.
  2. Dziś na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Niech to będzie piękne spotkanie w modlitwie z Matką Bożą Zielną. Po każdej mszy św. wspomagamy do puszek nasz diecezjalny Caritas, który tworzy tyle pięknych dzieł.
  3. Informuję, że młodzież naszej Parafii przyjmie sakrament Bierzmowania 22.09 – środa. Obejmijmy ich naszą modlitwą.
  4. We wtorek będziemy gościć młodzież oazową z Archidiecezji Gnieźnieńskiej ze swoimi kapłanami, którzy będą modlić się w naszym kościele.
  5. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu Maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
  6. Trwamy jeszcze w radości wakacyjnej. Wszystkim wypoczywającym, także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości na te sierpniowe dni.
  7. Z 29/30 sierpnia planujemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy z przedpłatą 50 zł. po każdej mszy św. Są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zachęcam.
  8. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Trwa Nawiedzenie Kopii Jasnogórskiego Wizerunku w naszej Archidiecezji. Dziękując za dar naszego nawiedzenia wypraszajmy wszelkie potrzebne łaski.
  10. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.