Ogłoszenia duszpasterskie 22.08.2021r

• wtorek – św. Bartłomieja, ap;
    • czwartek – Ur. MB Częstochowskiej;
    • piątek – św. Moniki;
    • sobota – św. Augustyna, bp. i dK.
  2. Dziękuje za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnych – także mieszkańcom Tomic i Rybojedzka, które przeznaczymy na renowację naszego muru wokół kościoła. Takie plany mamy na przyszły rok. Bóg zapłać za to dobro
  3. Rok temu święciliśmy naszą zabytkową dzwonnicę. Dziękujemy Bogu przez Was za to, że mamy Boży znak – dźwięk dzwonów, który zaprasza nas na spotkanie z Panem.
  4. Przez Maryję zanośmy w sierpniu intencje trzeźwości w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  5. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym w naszej Parafii życzymy dużo zdrowia, słońca i radości.
  6. Za tydzień w niedzielę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Częstochowy. Zbiórka – Skrzynki – 13.50 – przy kaplicy, Tomice – 14.00 – przy kościele.
  7. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  8. Trwa Nawiedzenie Kopii Jasnogórskiego Wizerunku w naszej Archidiecezji. Dziękując za dar naszego nawiedzenia wypraszajmy wszelkie potrzebne łaski.
  9. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.