Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019r

– poniedziałek – św. mm. Korneliusza Pap. i Cypriana, Bp;
    – środa – św. Stanisława Kostki, zak., Patrona Polski – imieniny Ks. Arcybiskupa Metropolity;
    – piątek – św. mm. Andrzeja K. i Pawła oraz tow;
    – sobota – św. Mateusza, Ap. i Ew.
  2. Pielgrzymując po ziemi włoskiej, pamiętamy w naszych modlitwach o wszystkich Parafianach wypraszając im wszystkie potrzebne łaski. Przypominam, że od poniedziałku do piątku nie ma mszy św.
  3. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za tych, którzy przekazują informacje. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na renowacje naszej zabytkowej dzwonnicy. Bóg zapłać.
  4. Nasza letnia kawiarenka zakończyła działalność. Dziękuję tym Parafianom, którzy włączyli się w to dzieło i je wspomagali. Szczególnie podziękowania kieruje do tych Panów, którzy pomagali w uporządkowaniu sadu i przez ten czas pomagali przy różnych pracach naprawczych. Bóg zapłać za to dobro i do zobaczenia za rok.
  5. Trwa rok szkolny i katechetyczny. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem Dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich nauczycieli i wychowawców.
  6. W najbliższą sobotę w Poznaniu odbędzie się Ogólnopolskie Forum Duszpasterskie podejmujące aktualne problemy Kościoła. Obejmijmy to dzieło nasza modlitwą.
  7. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki. Polecam też pamiątki przed Nawiedzeniem Kopii Obrazu Jasnogórskiego w cenie 5 zł i 3 zł.