Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – piątek – św. Jana Chryzostoma, Bp i DK;
  – sobota – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 2. Dzisiaj kończymy nasze Misje Parafialne, które maja nas przygotować na przybycie Maryi w Kopii Jasnogórskiego wizerunku. Pragnę wszystkim podziękować: za liczny udział w codziennych naukach, za wszelka pomoc okazaną w tych dniach oraz za tak piękne zakończenie, które dziś jest naszym wspólnym dziękczynieniem.
  Zapraszam na 15.00 do sadu na koncert – Haliny Benedyk i do naszej letniej kawiarenki. Proszę po dwie blachy ciasta z każdej wioski i bardzo dziękuje za wszelkie okazane dobro. Niech Maryja wszystkim dobrodziejom wynagrodzi.
 3. Przed ołtarzem znajduje się poświęcone ziarno, które możemy zabrać do swoich domów prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo we wszelkich pracach polowych.
 4. Trwa Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
 5. W najbliższą środę zapraszam na wieczorną msze św. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Obecność konieczna.
 6. Za tydzień obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za tych, którzy przekazują informacje. W tym dniu przypada trzecia niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na renowację. Dziękuje za zrozumienie i pomoc.
 7. W najbliższą sobotę wyjeżdża nasza Parafialna Pielgrzymka do Włoch. W tym czasie będzie mnie zastępował Ks. Prob. ze Słupi. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr Tel. 61 307- 02- 03. Będziemy pamiętać o Parafii w codziennej modlitwie.
Scroll to Top