Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024 r

• poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielewskiego, zak;
    • piątek – św. Alojzego Gonzagi, zak.
  2. W najbliższy piątek dzieci i młodzież kończą Rok szkolny. Życzymy im oraz nauczycielom i wychowawcom zasłużonego odpoczynku i uwielbienia Boga w pięknie stworzonego świata.
  3. 18 czerwca – wtorek na g. 18.00 zapraszam do kościoła młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  4. Za tydzień przypada dzień Ojca. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych ojcach, którzy pomagali w naszym wychowaniu.
  5. Trwają prace elewacji naszego kościoła. Starajmy się też zachować ostrożność, zwłaszcza tam gdzie stoją rusztowania. Niech wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary pomogą w tych pracach.
  6. Została przeprowadzona ekspertyza dachu kaplicy w Skrzynkach. Niestety dach wymaga także naprawy. O kolejnych etapach będę informował Parafian.
  7. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  8. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  10. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  11. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.