Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: wtorek – św. Stanisława Kostki zak, Patrona Polski – Imieniny Ks. Arcybiskupa Metropolity; czwartek – św. mm Andrzeja k oraz Pawła i tow; piątek – św. Mateusza Ap i Ew.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za tych, którzy przekazują informacje.
  3. W najbliższy piątek na msze św. zapraszam do kościoła młodzież z naszej Parafii kl. VII,VIII, III Gimnazjum oraz tych wszystkich, którzy czują się duchem młodzi.
  4. Dziś także po każdej mszy św. zbiórka do puszek na KUL, WT i szkoły katolickie, a składka przeznaczona jest na inwestycje. Starajmy się w miarę możliwości wspierać te dzieła.
  5. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Parafii w Stęszewie 23.09 (niedziela ) mszą św. o g. 18.00. Poradnia rodzin: 2 i 9 października o g. 18.30 w Stęszewie.
  6. Trwa rok szkolny i katechetyczny. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich nauczycieli i wychowawców.
  7. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę. Wszelkie informacje są na plakacie oraz u mnie osobiście.
  8. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.