Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021r

– wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp;
    – czwartek – św. Agnieszki, dz. i m.
  2. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka i składamy im najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i aby przede wszystkim cieszyli się wdzięcznością swoich wnuków.
  3. Zakończyliśmy tegoroczne msze św. kolędowe. Dziękuję tym wszystkim, którzy przybyli na zaproszenie, złożyli ofiary i wszelkie okazane dobro. Bóg zapłać.
  4. Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  5. W poniedziałek przypada dzień Parafialnej Adoracji Najświętszego Sakramentu:
    – 9.30 – Msza św.
    – 10.00 – 10.30 – Mirosławki
    – 10.30 – 11.00 – Tomiczki
    – 11.00 – 12.00 – Tomice i Rybojedzko.
    – W Skrzynkach msza św. będzie o g. 11.00 i adoracja do 11.45.
  6. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mogą przybyć wypraszając w tym trudnym czasie wszelkie potrzebne dla nas łaski.
  7. Za tydzień modlimy się za naszych braci z Chorwacji, którzy przeżyli trzęsienie ziemi. Po każdej mszy św. zbiórka na ten cel. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na ten rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.