Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021r

– poniedziałek – Nawrócenie św. Pawła, ap;
    – wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpp;
    – czwartek – św. Tomasza z Akwinu, k i dK.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy trwali na modlitwie podczas naszej Parafialnej Adoracji. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Starajmy się sięgać po Pismo Święte i czytając Boże Słowo tam szukać mocy na każdy dzień naszego życia.
  4. We wtorek przypada Dzień Islamu.
  5. Jutro kończymy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  6. Dzisiaj modlimy się za naszych braci z Chorwacji, którzy przeżyli trzęsienie ziemi. Po każdej mszy św. zbiórka na ten cel. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  7. Uprzejmie przypominam, że wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Dbajmy o prządek i uważajmy, aby nie powstawały jakieś dzikie wysypiska w różnych miejscach cmentarza.
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na ten rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.