Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024 r

• poniedziałek – św. Cyryla Jerozolimskiego, bp. dK;
    • wtorek – św. Józefa Oblubieńca NMP.
  2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która łączy zapowiedź królewskiego tryumfu i orędzie Męki. Na każdej mszy św. poświęcenie gałązek palmowych.
  3. Od soboty 16.03 trwamy w Nowennie: w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
  4. Spowiedź św. wielkopostna będzie w naszej Parafii z zaproszonymi kapłanami – 26.03 (wtorek) g. 19.15 – 19.45 w Tomicach; g. 20.00 – 20.30 w Skrzynkach. Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
  5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej : do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  6. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w sobotę i niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
  7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną – przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Można także wpłacać na nasze konto parafialne. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać. Dziękuje kolejnym 20 rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną.
  8. Zmarła nasza Parafianka śp. Krystyna Bręk z Mirosławek. Przeżyła 93 lata. Jej pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu….
  9. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku, po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  10. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.