Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024 r

• środa – 11 rocznica wyboru papieża Franciszka.
  2. Cieszymy się że mamy komplet dokumentów potrzebnych do renowacji naszego zabytkowego kościoła. Polećmy tę intencje św. Józefowi i naszej Patronce św. Barbarze.
  3. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział w naszych Rekolekcjach Wielkopostnych oraz za wszelką pomoc w ich przeprowadzeniu. Bóg zapłać za to dobro.
  4. W najbliższą sobotę 16.03 rozpoczynamy Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
  5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  6. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w sobotę i niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
  7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną – przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Można także wpłacać na nasze konto parafialne, które znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać. Dziękuje kolejnym 17 rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku, po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.