Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022 r

• poniedziałek – św. Szymona z Lipnicy, k;
    • piątek – św. Marii Magdaleny;
    • sobota – św. Brygidy, zak, patronki Europy.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Pamiętajmy o nich szczególnie w naszej modlitwie każdego dnia.
  3. W przyszłą niedzielę z okazji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej mszy św. Zebrane przy tej okazji ofiary przeznaczymy na zakup pojazdów dla Polskich misjonarzy.
  4. Zostało naprawione odgromienie wokół kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy się w to dzieło włączyli. Bóg zapłać. O dalszych pracach będę informował na bieżąco.
  5. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach żniwnych.
  6. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.