Ogłoszenia duszpasterskie 24.07.2022 r

• poniedziałek – św. Jakuba Ap i św. Krzysztofa;
    • wtorek – św. Joachima i Anny Rodziców NMP;
    • piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Pamiętajmy o nich szczególnie w naszej modlitwie każdego dnia.
  3. Dzisiaj także z okazji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej mszy św. Zebrane przy tej okazji ofiary przeznaczymy na zakup pojazdów dla Polskich misjonarzy.
  4. Informuję Drogich Parafian, że 23.09. odbędzie się w naszej Parafii wizytacja pod przewodnictwem ks. Bpa Jana Glapiaka
  5. Od jutra rozpoczynamy prace przy głównym wejściu. Będzie kładziona nowa kostka. Jeśli są Panowie, którzy mogą pomóc, proszę o kontakt ze mną.
  6. Od 1.08 – 8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Warunek stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
  7. Z 28/29 sierpnia planujemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy z przedpłatą 50 zł od przyszłej niedzieli po każdej mszy św.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.