Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021r

1. poniedziałek – św. Łukasza – Patrona Służby zdrowia;
    2. wtorek – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki;
    3. środa – św. Jana Kantego, k;
    4. piątek – św. Jana Pawła II, pap.
  2. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 360 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona jest na misje.
  4. Trwamy na modlitwie Różańcowej. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  5. Nasz Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Dziękuje za zrozumienie.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  7. Za dwa tygodnie będziemy obchodzili 558 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych którzy się tutaj modlili.
  8. W gablocie na cmentarzu, przy kościele oraz w internecie możemy przeczytać ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  9. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  10. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Karolina Jankowska st.wol. zam w Parafii Tomice; Krzysztof Otto st. wol. zam. W Parafii św. Jana Vianneya w Poznaniu. Zap. 3.