Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021r

• wtorek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej;
    • środa – bł. Honorata Koźmińskiego;
    • piątek – św. Teresy od Jezusa, dz. i dK;
    • sobota – św. Jadwigi Śląskiej.
  2. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 16.30 . Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  4. Dziś przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  5. We czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie różańcowej polecimy tych, którzy pomagają w wychowaniu dzieci i młodzieży.
  6. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wspieramy misjonarzy naszą modlitwą i ofiarą.
  7. W gablocie na cmentarzu, przy kościele oraz w internecie możemy przeczytać ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Karolina Jankowska st.wol. zam w Parafii Tomice; Krzysztof Otto st. wol. zam. W Parafii św. Jana Vianneya w Poznaniu. Zap. 2.