Ogłoszenia duszpasterskie 18.06.2023 r

• poniedziałek – św. Romualda, op;
    • środa – św. Alojzego Gonzagi, zak;
    • sobota – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, Urocz.
  2. Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za tak liczny udział i piękne świadectwo wiary zwłaszcza teraz w tym czasie czerwcowym: dziękuje Panu organiście, ministrantom, poszczególnym wspólnotom wiejskim, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom I-komunijnym, oraz wszystkim, którzy wielbili Chrystusa Eucharystycznego. Dziękuje za wszelkie ofiary oraz za wszelkie prace porządkowe wokół kościoła, probostwa i w sadzie. Cieszę się, że w tym czasie mogliśmy być razem. Niech dobry Bóg nagrodzi wam wszystkim swoim Błogosławieństwem.
  3. Dziękuję także tym, którzy włączyli się w przygotowanie Jubileuszu 60 – lecia kapłaństwa Ks. Kanonika Jana Małety. Bóg zapłać.
  4. W piątek dzieci i młodzież kończą Rok Szkolny. Życzymy im oraz nauczycielom i wychowawcom zasłużonego odpoczynku i uwielbienia Boga w pięknie stworzonego świata.
  5. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Zmarł nasz Parafianin śp. Czesław Pięta z Tomic. Przeżył 78 lat. Jego pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu….
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują: Grzegorz Michalak st. wol. zam. w Parafii Tomice; Małgorzata Burzyńska st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap.2.
  11. Życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.