Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2023 r

• wtorek – NMP Nieustającej Pomocy;
    • środa –Św. Ireneusza bp.,m. i dK;
    • czwartek – św. app. Piotra i Pawła – taca na potrzeby Stolicy Świętej.
  2. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach polowych.
  3. W najbliższy wtorek na parkingu przy kościele będzie stał ambulans – diagnostyczny, gdzie będzie można zrobić sobie badania. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  5. W ostatnie dni starajmy się wielbić NSPJ.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują : Grzegorz Michalak st.wol. zam. w Parafii Tomice; Małgorzata Burzyńska st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap.3.
  10. Życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.