Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – środa – św. Rity z Cascii zak;
  – piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych.
  – sobota – święcenia diakonatu w katedrze.
 2. Jak możemy zauważyć rozpoczęły się główne prace przy renowacji dzwonnicy.
 3. Za tydzień na każdej mszy św. będziemy modlili się za nasze Seminarium w Poznaniu, a po mszy św. zbierali ofiary na rzecz tego Seminarium. Jak zawsze hojnie otwórzmy nasze serca, aby nie zabrakło tych, którzy będą głosić Chrystusa Zmartwychwstałego.
 4. W piątek przeżywamy Dzień modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach.
 5. Na prośbę wielu Parafian i rozważając potrzeby duszpasterskie wprowadzamy w drugą niedziele miesiąca w Skrzynkach o g. 9.45 i w Tomicach g. 11.30 msze św. zbiorowe, które pomogą nam jeszcze bardziej we właściwym uporządkowaniu intencji mszalnych. Dziękuje za zrozumienie i zachęcam do skorzystania.
 6. Zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45, a w Skrzynkach o 16.45. W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej.
 7. Niech Peregrynacja Kopii obrazu Jasnogórskiego, która rozpoczęła się wczoraj w naszej Archidiecezji jeszcze bardziej przyczyni się do odnowienia naszej wiary.
 8. W dzisiejszą niedziela zapraszam wszystkich Drogich Parafian i Miłych Gości do przeżywania razem ze mną 30 rocznicy moich święceń kapłańskich. O g. 11.30 Msza św. a po niej radosne spotkanie w sadzie. Najpierw będzie gorący obiad, a potem gry, zabawy, muzyka oraz coś słodkiego. Niech to będzie czas majowego świętowania. Można zabrać coś do siedzenia oraz parasol, który się przyda. Zabierzmy ze sobą blachę ciasta, a będzie jeszcze słodziej!
 9. Dzisiaj zbiórka krwi w Stęszewie. Szczegóły na plakacie.
Scroll to Top