Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: wtorek – św. Maksymiliana Marii Kolbego K i M; środa – Wniebowzięcie NMP; piątek – św. Jacka K; sobota – bł. Sancji Szymkowiak dz.
  2. We środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. jak w niedzielę. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu część składki przeznaczymy na Caritas Poznańską. W tym dniu także na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony i będziemy modlić się o Boże Bł. dla rolników i ich rodzin. Serdecznie zapraszam.
  3. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu Maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się trzeźwość w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  4. Jutro przypada 41 rocz. śm. abpa Antoniego Baraniaka a we wtorek 77 rocz. męczeńskiej śmierci w bunkrze głodowym św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  5. Składam serdeczne podziękowania Tym Wszystkim, którzy włączyli się w różnego rodzaju prace na rzecz parafii przy kościele, wokół przy kaplicy w Skrzynkach oraz złożyli ofiary na potrzeby Parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka na specjalne inwestycje w parafii. Przygotowujemy się do remontu zabytkowej dzwonnicy.
  7. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  8. Polecam prasę katolicką.
Scroll to Top