Ogłoszenia duszpasterskie 19.09.2021r

1. poniedziałek – św. mm. Andrzeja , k., Pawła i tow;
    2. wtorek – św. Mateusza, ap. i ew;
    3. czwartek – św. Pio z Pietrelciny, k.
  2. W najbliższą środę młodzież z naszej Parafii przyjmie w Słupi sakrament bierzmowania z rąk ks. Biskupa Grzegorza Balcerka. Polecajmy tych młodych, aby umieli otworzyć się na dary Ducha Świętego.
  3. Mieszkańcom Rybojedzka dziękuję za pięknie odnowiony krzyż i otoczenie oraz za spotkanie modlitewne przy krzyżu i radosne spotkanie przy stole. Bóg zapłać.
  4. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za tych, którzy przekazują informacje.
  5. Przypominam, że 26.09 – niedziela – w Stęszewie o g. 18.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Tam odsyłam zainteresowanych narzeczonych, którzy planują ślub.
  6. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  7. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  8. Trwa nawiedzenie kopii Obrazu Jasnogórskiego po parafiach naszej archidiecezji. Niech Maryja wyprasza wszelkie potrzebne łaski dla naszych rodzin, teraz przez wstawiennictwo Bł. Kard. Stefana wyszyńskiego.
  9. Zmarł nasz Parafianin śp. Prof. Alfred Janc z Mirosławek. Przeżył 70 lat.
    Jego pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu…
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Adrian Górski st. wol. zam. w Parafii Strachocice; Monika Walkowiak zam. w Parafii Tomice. Zap. 3.