Ogłoszenia duszpasterskie 19.12.2021r

• wtorek – św. Piotra Kanizjusza, k i dK;
    • niedziela – św. Rodziny z Nazaretu.
  2. W zakrystii można nabywać jeszcze poświęcone opłatki i kalendarze.
  3. W piątek przypada Wigilia. Niech to będzie czas głębokiej modlitwy, skupienia i oczekiwania na przyjście Pana.
  4. Przypominam, że okazja do spowiedzi jest przed każdą mszą św. Natomiast spowiedź św. adwentowa w naszej Parafii z zaproszonymi kapłanami będzie we środę 22.12:
    • g. 19.15 – 19.45 – Tomice;
    • g. 20.00 – 20.30 – Skrzynki.
      Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
  5. Pasterka w tym roku na prośbę Parafian będzie: w Skrzynkach o g. 21.00,
    a w Tomicach o g. 23.00.
  6. W drugi dzień świąt msza św. jak w niedziele. Zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły w naszej Archidiecezji. Jest to także św. Św. Rodziny z Nazaretu.
  7. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  8. Dziękuję Parafianom z Tomiczek za przygotowanie żłóbka i świąteczny wystrój kościoła. Bóg zapłać za to dobro.
  9. Drogim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym na święta do naszej Parafii życzę – zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego oraz Błogosławionych Świąt Narodzin Pana. Szczęść Boże na ten Błogosławiony czas.