Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021r

• poniedziałek – św. Łucji, dz. i m;
    • wtorek – św. Jana od Krzyża, k i dk.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Pamiętajmy o naszych rodzinach i wspierajmy się wzajemnie modlitwą.
  3. Trwają Ogólnopolskie Rekolekcje Adwentowe – RODZINA 33. Więcej szczegółów na stronie www.rodzina33.pl.
  4. Przypominam, że okazja do spowiedzi jest przed każdą mszą św. Będzie także okazja do spowiedzi adwentowa. O tym za tydzień. Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
  5. W tym roku poproszę o udekorowanie kościoła na święta Parafian z Tomiczek.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  7. Do nabycia w zakrystii są poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas. Wszelkie ofiary przeznaczymy na remont naszego zabytkowego muru.
  8. Za tydzień w katedrze odbędzie się sakra biskupia Ks. Jana Glapiaka. Nowego biskupa naszej archidiecezji polecamy szczególnej pamięci modlitewnej.
  9. Przeżywamy nasze Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty będą: wtorek, środa w Tomicach o g. 18.00, a we czwartek w Skrzynkach o g. 17.00. Dzieci zapraszam z lampionami do kościoła.
  10. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.