Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2019r

– wtorek – św. Jana Pawła II, pap;
    – czwartek – św. Antoniego Marii Claretta, bp.
  2. Trwamy w modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza I- komunijne zapraszam we środę.
  4. We środę zapraszam po wieczornej mszy św. na probostwo Radę Parafialną, Radę Ekonomiczną oraz Sołtysów poszczególnych wiosek na ważne spotkanie.
  5. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 310 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. W naszej modlitwie Różańcowej szczególnie polećmy całą naszą Parafię przygotowującą się do przybycia Maryi w Kopii Obrazu Jasnogórskiego 3.02.2020 r.
  7. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona jest na misje.
  8. Za tydzień będziemy obchodzili 556 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych którzy się tutaj modlili.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  10. W naszej gminie są specjalne konsultacje w sprawie programu – „Czyste Powietrze”. Szczegóły w gablocie.