Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019r

– wtorek – św. Teresy od Jezusa, dz. i dK;
    – środa – św. Jadwigi Śląskiej – 41 rocz. wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową;
    – czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego bp. i m;
    – piątek – św. Łukasza – dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
  2. Trwamy w modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza I- komunijne zapraszam we środę.
  4. W sobotę przypada wspomnienie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – patrona kaplicy w Skrzynkach. Wszystkich Parafian zapraszam na msze św. we czwartek na g. 17.00. Oddamy cześć relikwiom Bł. Ks. Jerzego.
  5. Dzisiaj przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. W naszej modlitwie Różańcowej szczególnie polećmy całą naszą Parafię przygotowującą się do przybycia Maryi w Kopii Obrazu Jasnogórskiego 3.02.2020 r.
  7. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona jest na misje.
  8. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
  9. W naszej gminie są specjalne konsultacje w sprawie programu – „Czyste Powietrze”. Szczegóły w gablocie.