Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020r

– poniedziałek – św. Jana od Krzyża k i DK.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Pamiętajmy o naszych rodzinach i wspierajmy się modlitwą.
  3. Trwają ogólnopolskie Rekolekcje Adwentowe – Oddanie 33. Więcej szczegółów na stronie www.oddanie33.pl.
  4. Przypominam ,że okazja do spowiedzi jest pół godziny przed każdą mszą św. Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
  5. W tym roku poproszę o udekorowanie kościoła na święta Parafian z Rybojedzka.
  6. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas.
  7. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  8. Przeżywamy nasze duchowe Roraty. Czytamy przez cały Adwent Ew. św. Łukasza – 1 rozdział dziennie, a w środę zapraszam dzieci z lampionami do kościoła. Otwórzmy zatem nasze serca na przyjście Pana.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.