Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2024 r

• środa – św. św. Franciszka Salezego, bp. i DK;
    • czwartek – Nawrócenie św. Pawła, ap;
    • piątek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpp.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy trwali na modlitwie podczas naszej Parafialnej Adoracji. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Starajmy się sięgać po Pismo Święte i sami czytając Boże Słowo tam szukać mocy i światła na każdy dzień naszego życia.
  4. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  5. Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Składamy im serdeczne życzenia: zdrowia i aby przede wszystkim cieszyli się wdzięcznością swoich wnuków.
  6. W piątek przypada Dzień Islamu
  7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących i starszych – zwłaszcza naszych Parafianach.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  10. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.