Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2024 r

• środa – św. Jana Bosko, k;
    • piątek – święto Ofiarowania Pańskiego;
    • sobota – św. Błażeja, bp. i m.
  2. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego ( zakonnego ). Na każdej
    Mszy św. święcimy świece. Na godz. 18.00 zapraszam dzieci I-komunijne z rodzicami. Poświęcimy im świece, a potem będzie krótkie zebranie. W tym dniu składka przeznaczona jest na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji.
  3. W sobotę i niedzielę wspominamy IV Rocznicę Drugiego Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Dziękujemy za ten dar wypraszając przez ręce Maryi wszelkie potrzebne łaski.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących i starszych – zwłaszcza naszych Parafianach.
  6. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku, po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  7. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  8. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.