Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021r

• poniedziałek – święto – Katedry św. Piotra Ap;
    • wtorek – św. Polikarpa, bp. i m.
  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  3. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  4. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuje. Bóg zapłać.
  5. Za tydzień po każdej mszy św. wspomagamy Polskich Misjonarzy. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na ten rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  7. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.