Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019r

– poniedziałek – św. Pio z Pietrelciny, K;
    – piątek – św. Wincentego a Paulo, K;
    – sobota – św. Wacława, m.
  2. Składam serdeczne podziękowania wszystkim Pielgrzymom z naszej Parafii za radość pielgrzymowania po ziemi włoskiej. Bóg zapłać za to dobro. W intencji Pielgrzymów zostanie odprawiona msza św. w najbliższy piątek.
  3. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Ojca Pio, który 51 lat temu odszedł do wieczności. Dziękujemy Bogu za to, że dał nam tak Wielkiego Orędownika w niebie naznaczonego znakami Męki Pańskiej.
  4. Przeżywamy ostatni tydzień – dni września. Niech te dni będą także dla nas refleksją nad tym co już minęło i czy dobrze ten czas został prze nas wykorzystany.
  5. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Parafii w Stęszewie 22.09 – dzisiaj mszą św. o g. 18.00. Poradnia rodzin: 30.09 i 7.10 o g. 18.30 w Stęszewie.
  6. Trwa rok szkolny i katechetyczny. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich nauczycieli i wychowawców.
  7. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki. Polecam też
    pamiątki przed Nawiedzeniem Kopii Obrazu Jasnogórskiego w cenie 5 zł i 3 zł.