Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Hieronima K i DK;
  – wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz i DK;
  – środa – św. Aniołów Stróżów;
  – piątek – św. Franciszka z Asyżu;
  – sobota – św. Faustyny Kowalskiej, zak.
 2. Od wtorku rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec będzie o g. 17.30, a w Skrzynkach o g. 16.30. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, środę z Tomiczek, piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci szczególnie I komunijne zapraszam we środę. Jako intencję ogólną polećmy całą nasza Parafię przygotowującą się do przybycia Obrazu Kopii Jasnogórskiego. Starajmy się choć 1 dziesiątkę odmówić każdego dnia, czy to w drodze do szkoły czy pracy.
 3. Za tydzień na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieci I-komunijnych. Zamówione Różańce dzieci otrzymają przed mszą św.
 4. We środę po mszy św. zapraszam wszystkich dzierżawców z ważnym dowodem osobistym na plebanię.
 5. W tym tygodniu okazja do spowiedzi: pierwszy czwartek miesiąca – Skrzynki – od g. 16.30 – modlimy się o nowe powołania zakonne i misyjne, pierwszy piątek miesiąca Tomice – spowiedź od g. 17.30. szczególnie zapraszam dzieci i młodzież. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 6. Zmarła nasza Parafianka śp. Teresa Dziurla-Karbon z Buku, a ostatnio zamieszkała w Rybojedzku. Przeżyła 84 lata. Jej pogrzeb odbył się wczoraj w Buku.
Scroll to Top