Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  – wtorek – NMP Świętogórskiej z Gostynia;
  – piątek – Ur. NSPJ – w tym dniu nie ma postu;
  – sobotę – Ur. Św. App Piotr i Pawła – w tym dniu taca na potrzeby Stolicy Św.
 2. Trwamy w radości Oktawy Bożego Ciała. Każdego dnia modlimy się za poszczególne wioski. W czwartek na zakończenie Oktawy – procesja wokół kościoła do czterech ołtarzy wg dawnego planu. A w piątek w Ur. NSPJ msza z procesją – w tym dniu nie ma postu oraz modlimy się o Uświęcenie Kapłanów. Dziękuję tym rodzinom za przygotowanie ołtarzy na Ur. Bożego Ciała a wszystkim za tak liczny udział i piękną oprawę. Bóg zapłać za to dobro.
 3. Trwają kolejne prace przy renowacji dzwonnicy. W tym tygodniu została podłączona cała instalacja elektryczna. Dziękuję tym wszystkim, którzy pomagają i włączają się w te prace. Dziękuję za wszelkie ofiary przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać za to wszelkie dobro. Wszelkie ofiary z mszy Oktawy zostają przeznaczone na renowacje.
 4. Dziękuję tym Wszystkim, którzy włączyli się pomogli w jakikolwiek sposób w uruchomieniu naszej Letniej Kawiarenki w sadzie. Dziękuję naszym dobrodziejom za wszelkie dary, które na ten cel przeznaczyli. Niech dobry Bóg im wynagrodzi.
 5. Dzieci i młodzież rozpoczęli letnie wakacje. Życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił ducha i ciała a nauczycielom i rodzicom długiej chwili wytchnienia.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Miczek st..wol. zam. w Parafii Dakowy Mokre, Wiktoria Burkusz st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap 1.
 7. Przypominam o naszej Pielgrzymce do Włoch we wrześniu od 14-21. Cieszę się że tak liczna grupa jedzie z naszej Parafii. Jest jeszcze kilka ostatnich miejsc. Proszę o kontakt ze mną.
Scroll to Top