Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – środa – św. Tomasza Ap;
  – sobota – Bl. Marii Teresy Ledóchowskiej Dz. W tym dniu wyrusza 85 Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę.
 2. Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Pragnę bardzo serdecznie wszystkim podziękować za tak liczny udział, za złożone ofiary na renowację naszej dzwonnicy. Niech dobry Bóg nagrodzi wam swoim Błogosławieństwem.
 3. W tym tygodniu przypada I- piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek – od g. 17.30. zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 4. Od tygodnia działa nasza letnia kawiarenka w sadzie. Chciałbym, aby było to miejsce radosnych spotkań Parafian i dzieci. Przez całe wakacje w każdą niedzielę zapraszam po mszy św. na chwilę oddechu, a o g. 15.00 na dobrą kawę i ciacho. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur Panie z Tomic. Jeśli chodzi o trampolinę i zabawy w sadzie proszę, aby zawsze odbywały się pod kontrolą dorosłych. Jeśli ktoś pragnie ufundować jakieś gry, piłki czy zabawki dla dzieciaków – to proszę o kontakt ze mną.
 5. Dziś mija pierwszy rok Moi Kochani Parafianie jak jestem z Wami. Dziękuje za to wszystko dobro, którego doświadczam każdego dnia. Tyle udało nam się wspólnie już zrobić. Myślę, że ten zapał będzie trwał i dlatego proszę o dalsze wsparcie i proszę o modlitwę, abym mógł Wam dobrze służyć. Jutro udaje się na Rekolekcje Kapłańskie i będę pamiętał o Was w modlitwie.
 6. Dzieci i młodzież rozpoczęli letnie wakacje. Życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił ducha i ciała a nauczycielom i rodzicom długiej chwili wytchnienia.
 7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Miczek st..wol. zam. w Parafii Dakowy Mokre, Wiktoria Burkusz st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap 2.
Scroll to Top