Ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • środa – św. Wincentego a Paulo, k;
  • czwartek – św. Wacława , m;
  • piątek – św. Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała;
  • sobota – św. Hieronima, k i dK.
 2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu festynu z okazji Jubileuszu 560 – lecia naszej Parafii. Bóg zapłać.
 3. Dziś obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy.
 4. Za tydzień rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec będzie o g. 17.30, a w Skrzynkach o g. 16.30. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, środę z Tomiczek, piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci szczególnie I-komunijne zapraszam we środę. Starajmy się choć 1 dziesiątkę odmówić każdego dnia, czy to w drodze do pracy, czy w domu. Za tydzień na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieciom komunijnym i krótkie zebranie.
 5. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam we wtorek lub środę po wieczornej mszy św. celem uregulowania płatności jesiennej.
 6. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
 7. Planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Ziemi Św. 21 – 28. 02. 2024 r. Szczegóły u mnie osobiście oraz na stronie internetowej w zakładce „Pielgrzymka”.
 8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
Scroll to Top