Ogłoszenia duszpasterskie 01.10.2023 r

• poniedziałek – św. Aniołów Stróżów;
    • środa – św. Franciszka z Asyżu;
    • czwartek – św. Faustyny Kowalskiej, zak;
    • sobota – NMP Różańcowej.
  2. Dziś na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieciom I-komunijnym.
  3. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g.17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  4. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  5. W tym tygodniu okazja do spowiedzi – czwartek – od g. 16.30 – modlimy się na Różańcu o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, pierwszy piątek m-ca Tomice – spowiedź od g. 17.30. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież.
  6. Za 2 tygodnie przypada dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  7. Można już rezerwować intencje na przyszły rok. Najlepiej uczynić to po mszy św. w ciągu tygodnia lub telefonicznie. Są także wolne intencje w tym roku. Serdecznie zachęcam.
  8. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  10. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.