Ogłoszenia duszpasterskie 24.12.2023 r

• wtorek – św. Szczepana pierwszego męczennika;
    • środa – św. Jana, ap. i ew.;
    • czwartek – św. młodzianków, mm.
  2. Składam serdeczne podziękowania Parafianom z Mirosławek za przygotowanie żłóbka i świąteczny wystrój kościoła. Bóg zapłać.
  3. Dziś przypada IV niedziela adwentu ale także Wigilia. Niech to będzie czas głębokiej modlitwy, skupienia i oczekiwania na przyjście Pana.
  4. Pasterka w tym roku będzie : w Skrzynkach o g. 22.00, a w Tomicach o g. 24.00.
  5. W drugi dzień świąt msze św. jak w niedziele. Zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły w naszej Archidiecezji. Wspominamy w tym dniu Św. Szczepana – pierwszego męczennika.
  6. Za tydzień w Niedzielę Św. Rodziny przypada także ostatni dzień roku. Po mszy św. o g.11.30 przed Najświętszym Sakramentem podziękujemy za wszelkie łaski w starym roku i poprosimy o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku 2024 r.
  7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym na święta do naszej Parafii życzę : – zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego oraz Błogosławionych Świąt Narodzin Pana. Szczęść Boże na ten Błogosławiony czas.
  8. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
  9. Od środy rozpoczniemy odwiedziny kolędowe, które będą miały charakter hybrydowy jak w poprzednim roku:
    • środa – 27.12 – Tomiczki – g. 10.00 – od P. Kowalczyk – do P. Walkowiak – na ul. Wiśniowej.
    • czwartek – 28.12. – Tomiczki – g. 10.00 – od. P. Łojków do P. Matuszak
    • piątek – 29.12. – Mirosławki – g. 10.00 – od. Pana Mirosława Bręka do P. Janc
    • sobota – 30.12 – Mirosławki – g. 10.00 – od. P. Rożków do P. Jankowskich
      Proszę o samochód 10 min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo. W kruchcie znajduje się poświęcona woda.