Ogłoszenia duszpasterskie 17.12.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy: czwartek – św. Piotra Kanizjusza, k i DK.
 2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy w tym tygodniu pomagali przy pracach porządkowych na cmentarzu. Bóg zapłać.
 3. Dziś przeżywamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Pamiętajmy o naszych rodzinach i wspierajmy się wzajemnie modlitwą.
 4. Za tydzień przypada IV niedziela adwentu ale także Wigilia. Niech to będzie czas głębokiej modlitwy, skupienia i oczekiwania na przyjście Pana.
 5. Pasterka w tym roku będzie: w Skrzynkach o g. 22.00, a w Tomicach o g. 24.00.
 6. W tym roku poproszę o udekorowanie kościoła na święta Parafian z Mirosławek.
 7. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej uczynić to w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
 8. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritasu. Wszelkie ofiary przeznaczymy na renowację naszego kościoła.
 9. Przeżywamy nasze Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty odprawiamy: wtorek i czwartek dla dorosłych, a we środę dla dzieci które serdecznie zapraszam. Dzieci zapraszam z lampionami do kościoła.
 10. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
 11. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top