Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – NMP Częstochowskiej;
  – wtorek – św. Moniki;
  – środa – św. Augustyna Bp i DK;
  – czwartek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
 2. W najbliższą sobotę rozpoczynamy Misje Parafialne – Z MARYJĄ W NOWE CZASY – jako nasz dar w przygotowaniu na nawiedzenie Kopii Obrazu Jasnogórskiego, który przybędzie do nas 3.02.2020 r. Niech to będzie czas Bożej Łaski, ale przede wszystkim szczerej i głębokiej modlitwy, który ma nas przygotować na te radosne chwile spotkania z Maryją. Zaplanujmy tak czas, abyśmy mogli spotkać się z Chrystusem przez Maryję.
 3. Dziękuję Pielgrzymom, którzy byli ze mną u stóp Matki Boże Licheńskiej. Bóg zapłać.
 4. Przeżywamy ostatni tydzień wakacji, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości.
 5. 1.09. przypada 80 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.
 6. W związku z moim wyjazdem będzie mnie zastępował ks. Prob. ze Strykowa. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować lub z najbliższą parafią.
 7. Zapraszam do naszej letniej kawiarenki w sadzie. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur na g. 15.00 Panie z Rybojedzka, a za tydzień będą miały dyżur Panie ze Skrzynek.
 8. Uprzejmie przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest w dni powszednie pół. godz. Przed wieczorną mszą św. a w niedzielę i św. 15 min. przed każdą mszą św.
Scroll to Top