Ogłoszenia duszpasterskie 01.09.2019r

  1. W tym tygodniu obchodzimy:
    – środa – św. Grzegorza Wielkiego, Pap i DK – swoje Imieniny obchodzi Ks. Biskup Grzegorz Balcerek.
  2. Od wczoraj przeżywamy nasze Misje Parafialne – Z MARYJĄ W NOWE CZASY – jako nasz dar w przygotowaniu na nawiedzenie Kopii Obrazu Jasnogórskiego, który przybędzie do nas 3.02.2020 r. Niech to będzie czas Bożej Łaski, ale przede wszystkim szczerej i głębokiej modlitwy, który ma nas przygotować na te radosne chwile spotkania z Maryją. Zaplanujmy tak czas, abyśmy mogli spotkać się z Chrystusem przez Maryję. Dokładny plan jest także dostępny na naszej stronie internetowej: www.parafia-tomice.pl.
  3. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie i realizacje Dożynek Tomickich oraz naszej delegacji, która reprezentowała nasz dekanat na Dożynkach Wojewódzko-Archidiecezjalnych. Bóg zapłać.
  4. Jutro uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. O g. 8.00 msza św. w Jeziorkach, a przedtem okazja do spowiedzi św. na mszy św. poświęcenie tornistrów uczniom kl. I. Starajmy się z Panem Bogiem rozpocząć nowy Rok Szkolny.
  5. Dziś przypada 80 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia, a w przyszła niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  6. Zapraszam do naszej letniej kawiarenki w sadzie. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur na g. 15.00 Panie ze Skrzynek, a za tydzień poproszę po dwie blachy ciasta z każdej wioski na uroczyste zakończenie i koncert Haliny Benedyk.
  7. W najbliższy piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
Scroll to Top