Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2022 r

• poniedziałek – św. Szczepana, dk i m;
    • wtorek – św. Jana, ap. i ew;
    • środa – św. Młodzianków, mm;
    • piątek – Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Składam serdeczne podziękowania Parafianom z Tomic za przygotowanie żłóbka i świąteczny wystrój kościoła. Bóg zapłać.
  3. W drugi dzień świąt msze św. jak w niedziele. Zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły w naszej Archidiecezji. Wspominamy w tym dniu Św. Szczepana – pierwszego męczennika.
  4. Drogim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym na święta do naszej Parafii Życzę:
    Zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego oraz Błogosławionych Świąt Narodzin Pana. Szczęść Boże na ten Błogosławiony czas.
  5. W sobotę przypada ostatni dzień w roku. O g. 18.00 odprawimy mszę św. a po niej Trwając przed najświętszym Sakramentem podziękujemy za wszelkie łaski W starym roku i poprosimy o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku 2023r.
  6. Zmarł nasz Parafian śp. Antoni Wiśniewski z Rybojedzka. Przeżył 66 lat. Jego pogrzeb odbył się w miniony piątek. Dobry Jezu…
  7. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
  8. Od wtorku rozpoczniemy odwiedziny kolędowe, które w tym roku będą miały charakter hybrydowy – o to prosili mnie Parafianie i tak:
    • wtorek – 27.12. – Tomiczki g. 10.00 – ul. Wiśniowa – od P. Walkowiak do P. Kowalczyk.
    • środa – 28.12. – Tomiczki – g. 10.00 – od P. Matuszak do P. Łojków
    • czwartek – 29.12. – Mirosławki – g.10.00 – od. P. Janc do Pana Mirosława Bręka
    • piątek – 30.12. – Mirosławki – g. 10.00 – od P. Jankowiak do P. Rożków.
      Proszę o samochód 10 min. przed kolędą. Niech to będzie czas radosnego
      spotkania i otwarcia się na Boże Błogosławieństwo.
      W kruchcie znajduje się poświęcona woda.