Ogłoszenia duszpasterskie 18.12.2022 r

• środa – św. Piotra Kanizjusza, k i DK.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim Panom, którzy w tym tygodniu pomagali przy pracach porządkowych wokół kościoła i probostwa. Bóg zapłać.
  3. W zakrystii można nabywać jeszcze poświęcone opłatki i kalendarze.
  4. W sobotę przypada Wigilia. Niech to będzie czas głębokiej modlitwy, skupienia i oczekiwania na przyjście Pana.
  5. W tym roku poproszę o udekorowanie kościoła na święta Parafian z Tomic.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi jest przed każdą mszą św. Natomiast spowiedź św. adwentowa w naszej Parafii z zaproszonymi kapłanami będzie w czwartek 22.12 – g. 19.15 – 19.45 – Tomice; g. 20.00 – 20.30 – Skrzynki. Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
  7. Pasterka w tym roku będzie : w Skrzynkach o g. 22.00, a w Tomicach o g. 24.00.
  8. Przygotowujemy Jubileuszową stronę internetową w związku z 560–leciem Parafii. Uprzejmie proszę o przynoszenie zdjęć i informacji dotyczących kościoła w środku oraz na zewnątrz – (z czasów przed usypaniem terenu wokół kościoła) oraz krypty Tomickich w kościele. Dziękuję.
  9. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  10. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku o wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.