Ogłoszenia duszpasterskie 26.04.2020r

– środa – św. Katarzyny ze Sieny, dz. i dK, Patronki Europy;
    – piątek – św. Józefa Rzemieślnika;
    – niedziela – NMP Królowej Polski.
  2. Składam serdeczne podziękowania mieszkańcom Tomiczek za rozebranie dekoracji świątecznej i posprzątanie kościoła. Bóg zapłać.
  3. We środę przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego i 75 rocznica Wyzwolenia KL Dachau.
  4. W związku z panującą epidemią I- komunia w naszej Parafii zostaje przesunięta na dzień 13.09 – tj. druga niedziela września. O dalszych poczynaniach Rodzice dzieci I-komunijnych zostaną powiadomieni w odpowiednim czasie.
  5. Od piątku zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45, a w Skrzynkach o 16.45. W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej i błagalna modlitwa o ustanie epidemii i deszcz. W tym dniu także nie ma postu
  6. Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania oraz rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  7. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  8. W tym tygodniu I-piątek, I-sobota miesiąca – pamiętajmy w modlitwie o chorych, cierpiących i samotnych w tym trudnym dla nas czasie. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św.
  9. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie wspierajmy się modlitwą, życzliwością oraz wzajemną pomocą. Przypominam, że może nas być już więcej w kaplicy w Skrzynkach ok. 14, a w Tomicach ok. 25 i powoli wracajmy do normalności.
  10. Polecam prasę katolicką w internecie a dzieci niech przyjdą po owieczki.